Atelier naturalnego piękna

Drogerie Marysieńka - Mill Clean, Odplami Odplamiacz w sprayu.

DSC03777.JPG

Dzień dobry,

Dziś kilka słów o chemicznych środkach czyszczących, które pomagają mi w domu. Za sprawą Drogerii Marysieńka w moje ręce trafił Mill Clean Odplami – odplamiacz w sprayu. Jest to niezawodny preparat radzący sobie z naprawdę trudnymi plamami i zabrudzeniami.

DSC03781.JPG Skoncentrowany płyn do odplamiania i czyszczenia Mill Clean Odplami usunie trudne zabrudzenia ze wszystkich zmywalnych powierzchni. Można go stosować w domu, warsztacie i garażu na podłogach, ścianach, dywanach, meblach tapicerowanych, fugach, stolarce okiennej i drzwiowej.

DSC03780.JPGDzięki specjalnej formule wnika pomiędzy powierzchnię, a plamę i usuwa najbardziej uporczywe zabrudzenia takie jak: plamy z kawy i herbaty , plamy z wina , plamy z krwi , plamy po farbie do włosów ,plamy z świeżych farb , plamy z tuszu i atramentu , plamy po jedzeniu , plamy po sokach , plamy odzwierzęce , plamy ze smaru , plamy z sadzy , tłuszcz , olej , gumę , klej.

DSC03782.JPGOdplamiacz znajduje się w plastikowej butelce z atomizerem. Pojemność dość nietypowa, gdyż jest to 555 ml. Atomizer działa bez zarzutu, rozpyla odpowiednie ilości płynu. Konsystencja to płynna, bezbarwna ciecz o chemicznym lecz niedrażniącym zapachu.

DSC03787.JPGOpakowanie na etykiecie ma wszystkie niezbędne informacje dla użytkownika , sama butelka dość wygodnie leży w dłoni podczas korzystania

DSC03785.JPGBardzo lubię pisać piórem i niestety czasem atrament się wyleje przy upadku na podłogę. Smażąc coś przez przypadek zdarza mi się ubrudzić olejem meble i kafelki. Dodatkowo w wolnych chwilach bawię się w decoupage i pobrudzenie sfarbami podłogi lub biurka jest w moim przypadku nieuniknione. I z tymi wszystkimi zabrudzeniami właśnie daje sobie radę Odplami. Ładnie czyści, odplamia i usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Potem wystarczy przemyć daną rzecz wodą i po kłopocie.

DSC03792.JPG W asortymencie firmy Mill Clean oprócz Odplami możecie jeszcze znaleźć dwa preparaty – Wyczyści i Zmyje. Myślę, że całość tworzy zgrany duet. Jeśli sami macie ochotę wypróbować ten odplamiacz to zapraszam do Drogerii Marysieńka i jej różnorodnego asortymentu

DSC03788.JPG