Atelier naturalnego piękna

Drogerie Marysieńka - Dermo Future Precision, Kuracja odmładzająca z biotyną.

DSC03693.JPGNajlepsze prezenty to takie bez okazji, zgadzacie się? W tym roku zamiast czekać na Dzień Matki moja mama prezent (a raczej jego część) dostała ponad miesiąc wcześniej. Prezent ten to kuracja odmładzająca z biotyną, a sprezentowała go niezastąpiona Drogeria Marysieńka.

DSC03705.JPGDermo Future Precision Kuracja odmładzająca z Biotyną główny składnik preparatu – biotyna (znana jako witamina B7 lub witamina H) – bierze udział w metabolizmie białek i tłuszczy. Ma istotne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania komórek, głównie stymuluje metabolizm komórek twarzy, szyi, dekoltu, grzbietów dłoni. Dzięki tej funkcji zwiększa biodostępność innych substancji aktywnych dostarczanych w głąb skóry oraz spowalnia proces starzenia się skóry, przywracając jej naturalny blask.

DSC03689.JPGDziałanie kuracji:

  • regeneruje skórę

  • poprawia gęstość

  • zwiększa elastyczność

  • stymuluje procesy naprawcze

  • chroni przed nadmierną utratą wody

  • odnawia naskórek

  • regeneruje podrażnienia

  • DSC03680.JPGMama ochoczo zabrała się za testowanie, więc dziś mogę Wam opowiedzieć o tym kosmetyku. Na pierwszy planie mamy papierowy kartonik na którym zawarty jest pełny opis produktu. Szata graficzna jest nienachalna i całkiem ładna. W środku opakowania jest buteleczka wykonana z ciemnego szkła o pojemności 20 ml. Przywodzi ona na myśl preparaty apteczne. Buteleczka zaopatrzona jest w bardzo precyzyjną i wygodną pipetę.

DSC03701.JPGKonsystencja to lekka, mleczna emulsja o przyjemnym, słodkim zapachu. Dobrze się rozprowadza na skórze i powoli w nią wchłania nie pozostawiając po sobie tłustej warstwy.

DSC03696.JPGZ efektów kuracji moja mama jest bardzo zadowolona. Wiadomo, że kosmetyk nie odjął jej 20 lat, ale za to wygładził skórę wręcz perfekcyjnie. Po zastosowaniu kuracji cera była nawilżona,delikatna w dotyku i zyskała zdrowy wygląd. Nie wystąpiły żadne podrażnienia, gdyż kosmetyk jest bardzo przyjazny dla skóry.

DSC03695.JPGCo sądzicie o takim prezencie na dzień mamy? Jeśli zainteresowała Was ta kuracja to zapraszam do Drogerii Marysieńka. Oprócz tej z biotyną są jeszcze takie jak Kuracja rewitalizująca z witaminą A, Kuracja uszczelniająca naczynka z witaminą K, Aktywny kolagen w żelu,Regenerująca kuracja z witaminą C i intensywna kuracja do twarzy z nanopeptydami i komórkami macierzystymi. 

getattach,mid,36317,mpid,5,min,1,uid,57c68808bdb35b73.jpg

DSC03683.JPG