Atelier naturalnego piękna

Dedra – kamieniożer oczyszczacz pralki i pomarańczowy płyn do mycia podłóg.

DSC03381.JPGByło kompleksowo o praniu to teraz może co robić po praniu? Jak dbać o pralkę? Podsunę i na to sposób, wraz z Dedrą. I dodatkowo, temat gorący – gdy wchodzę do domu z dworu to w przedpokoju od razu zostawiam brudne kałuże pełne piasku i soli. Powoli mam dość tej zimy i zalegającego wszędzie oblodzonego śniegu. Ostatnio kilka razy dziennie sięgam po mopa i zawzięcie przecieram podłogę. Przy tej czynności od razu zaczyna towarzyszyć mi śliczny pomarańczowy zapach za sprawą nowego płynu do podłóg.

DSC03389.JPGKAMIENIOŻER oczyszczacz pralki  (dawniej D-LIQUIDATOR). Intensive decalcium, bezwzględnie usuwa kamień z bębna pralki. Supercleaner usuwa również resztki detergentów osadzające się na bębnie podczas prania. Energy saver co w efekcie oszczędza energię.

Jeśli używasz produktów Dedra wystarczy użyć likwidatorów raz na 6 miesięcy. Jeśli używasz klasycznych środków, KAMIENIOŻER należy użyć raz na 3 miesiące.

DSC03391.JPGOpakowanie kamieniożera to kartonowe pudełko, na którym jest opis produktu. W środku, dodatkowo zapakowany w foliową torebkę jest oczyszczacz. Pojemność produktu wynosi 200 g. Kamieniożer wyglądem przypomina cukier, jest bezwonny. Na etykiecie pisze, by zawartość saszetki wsypać do pralki i ustawić ją na pranie w temperaturze 60-90 stopni. W kontakcie z wodą lekko się pieni, woda robi się mętna. Po zastosowaniu mogę jedynie powiedzieć, że faktycznie bęben pralki był dobrze oczyszczony z resztek detergentów.

DSC03413.JPGŚrodek do wszystkich rodzajów podłóg, zawiera składniki chroniące powierzchnię przez zarysowaniem. Środek jest silnie skoncentrowany (15 ml na 5 l wody). Środek zawiera olejek pomarańczowy, ma właściwości czyszczące i pielęgnacyjne oraz pozostawia przyjemny zapach w pomieszczeniu. Najlepiej sprzedający się środek do podłóg w DEDRA.

DSC03387.JPGPłyn mieści się w plastikowej, zakręcanej butelce o pojemności 500 ml. Z tyłu na etykiecie jest pełny opis. Konsystencja przypomina bardziej mydło aniżeli płyn – jest kremowa, gęsta, w pomarańczowym kolorze. Zapach naprawdę cudny, bo jest żywy owocowy, intensywnie pomarańczowy. Wystarczy naprawdę niewielka ilość do umycia podłogi, więc jest on bardzo wydajny. Płyn dobrze i skutecznie myje podłogi z wszelkich zabrudzeń nie pozostawiając smug. No i jak wspominałam na początku w całym mieszkaniu rozchodzi się piękny zapach.

DSC03383.JPGZnacie te produkty? Co sądzicie o firmie Dedra? Gdyby coś, ktoś, to DEDRA oferuje możliwość dodatkowych zniżek tak samo jak w AVON lub Oriflame. Podczas zakupu wystarczy zapisać numer koordynatora (na stronie jest lista koordynatorów) i od razu się automatycznie aktywuje zniżka do 23% z cen katalogowych.

logo-dedra.png

DSC03379.JPG